ОТЗЫВЫ НАШИХ КЛИЕНТОВ

Компания «МАДОТ» на рынке Украины – лидер качественной мебельной фурнитуры!

Каждый интерьер не может обойтись без мебельных комплектующих. Таким образом, во время оформления интерьера какого-либо помещения, особого и значительного внимания заслуживает высококачественная мебельная фурнитура, которую представляет компания «МАДОТ».

«МАДОТ» можно по праву назвать лидером в среде мебельной фурнитуры. Работаем с 1995 года. За эти годы мы сумели собрать команду квалифицированных специалистов, получить колоссальный опыт работы с разными клиентами, которые очень довольны продукцией компании и работой ее персонала. Конечно же, нельзя утверждать, что все было гладко, потому что бывает разное, и в начале деятельности нашей компании тоже приходилось допускать ошибки. Но все же, нам удалось выйти на новый уровень и доказать, что мы – лучшие и отзывы наших клиентов тому подтверждение! Вот поэтому большинство работало, работает с нами на протяжении многих лет.

Также можем сказать, что нам удалось не просто собрать сильную команду, но и найти очень качественных поставщиков. Egger, Krono Украина, LuxeForm, ООО “Рост”, DC, Komandor, Супер-Профиль, Polkemic  и другие – это все названия ведущих мировых компаний, товары которых есть в компании «МАДОТ», что является выбором тысячи клиентов. Вам будет доступно множество моделей и модификаций различных изделий для мебели, информацию о которых можно получить в каталогах продукции нашей фирмы. Наша главная задача – быть как можно ближе к клиенту, понимать его потребности и соответствовать им, чтобы всегда получать отзывы клиентов только с похвалой. Мы всегда готовы к сотрудничеству и взаимопониманию.

Отзывы наших клиентов, оставленные в книге отзывов
Ірина

Ми зіткнулися з вибором меблевої фурнітури, коли необхідно було замінити механізм висувних ящиків дитячого ліжка. Два великих і досить важких ящика вимагали надійного кріплення. Встановлене виробником, на жаль, не витримало випробування, лопнули пластикові ролики. Тому чоловік самостійно придбав фурнітуру від торгової марки Linken System в МАДОТі і встановив її. Незважаючи на демократичну ціну, працює висувний механізм відмінно вже кілька років. У ящиків плавний хід, висуваються і ховаються без зайвих зусиль. При цьому слід врахувати, що користуються меблями наші маленькі діти, а вони не надто піклуються про дбайливе до неї ставлення. Виконана фурнітура акуратно, при установці нарікань у чоловіка не було. Все необхідне йшло в комплекті з фурнітурою, також консультанти в деталях розповіли про послідовність кріплення і збору механізму. Дякуємо Юрі, Тарасу і усьому персоналу МАДОТу за якість! Задоволені!

Олег

Фурнітура від МАДОТу гідна уваги! Для меблів мабуть найкращий варіант. Брав собі різну фурнітуру від цих посередників і завжди якість не підводила. Особливо хороша якість меблевої фурнітури Blum. Тому не розчарований такою вдалою покупкою.

Максим

Сучасні меблі, як правило, містять у складі своєї конструкції не менш оригінально виконані елементи фурнітури. Зокрема мова йде про такі елементи фурнітури, як меблеві ручки. Потрібні були ручки для шафок у ванній, тому, не довго думаючи, відвідав чудових посередників меблевої фурнітури МАДОТ. Купив у них меблеву ручку. Хочу відмітити саме зручну експлуатацію товару, його практичність – за ручкою легко доглядати і тримати в чистоті. Ну і не можливо нічого не сказати про гарний зовнішній вигляд, що доповнює красу загального дизайну меблів для ванної кімнати.

Катя

Велике спасибі фірмі МАДОТ за якісну продукцію! Купили з чоловіком меблеві ручки і задоволені, адже без них експлуатувати меблі буде, як мінімум, вкрай незручно. Ці елементи меблів надають їм не тільки більше функціональності, але і, звичайно ж, виступають в якості елементів дизайну. Підібрані з дизайнерським смаком меблеві ручки роблять мої меблі в нашій квартирі привабливими і сучасними. Хотілось би також відзначити привітність менеджерів і касирів – що приємно здивувало.

Валерій

Наш кухонний гарнітур оснащений фурнітурою фірми Hettich, яку придбали в МАДОТі. Коли ми замовляли меблі, то хотіли заощадити, але, на щастя, вирішили, що краще цього не робити і придбати справді якісну і надійну меблеву фурнітуру. Менеджер у магазині наочно продемонструвала як функціонують петлі торгової марки Hettich. Так, ящики ховаються плавно і безшумно. Взагалі, якщо Ви роздумуєте, чи потрібні направляючі на кухонні ящики, то поставте хоча б один на найбільш часто використовуваний ящик – наприклад, той, де лежать вилки-ложки. Боюся навіть уявити, який гуркіт стояв би у нас в кухні, якби не направляючі. Спасибі МАДОТу ще раз!

Олександр

Напевно, ні для кого не секрет, що, найбільш, часто ламаються і виходять з ладу з усіх видів меблевої фурнітури – дверні петлі. Але ще частіше дверні петлі розкручуються, слабшають і осідають вниз, під тиском і вагою дверцята або дверей меблів. Після чого дверцята вже не можливо рівно і щільно закривати.
Але у мене в квартирі практично на всій меблів встановлені петлі вироблені компанією Хеттих (Hettich). Якістю меблевої фурнітури цієї компанії я дуже задоволений, так як за весь час експлуатації петлі жодного разу не ламалися і не псувалися і більше того, вони не дали ніякої кривизни і не обсіли, дверцята також рівно закриваються, як і раніше, коли тільки були встановлені ці петлі!

Стас

Hettich – це напевно та сама фурнітура, яка володіє всіма позначеними властивостями. У моєму випадку мова йде про фурнітуру Hettich, що входить до складу кухонних меблів. Якщо говорити більш конкретно, на цій фурнітурі побудована система висунення ящиків, у яких можуть зберігатися всілякі побутові речі. Робота фурнітури Hettich відрізняється не просто якісним функціонуванням, але і надійністю. Вже протягом кількох років експлуатуються куплені мною кухонні меблі і за цей час претензій до фурнітури не виникало ніяких. Легкість і плавність ходу навіть при перевантажених ящиках присутній завжди. Вдячний МАДОТу, що порадили саме Hettich!

Павло

Ми задоволені послугами магазину МАДОТ, увагою персоналу, консультантів, якістю товарів, особливо хотілось би відмітити Юрія, який в деталях нам допоміг з підбором фурнітури. Відмінний сервіс, швидко і без проблем. Рекомендую всім. МАДОТ, ви супер!

Іван

Ніжки меблеві також відносяться до фурнітури і виконують істотну роль при експлуатації меблів. Наприклад, у мене в складі меблів для ванної кімнати з торговою маркою Aqwella, використовуються меблеві ніжки, які купив в МАДОТі. Вони не тільки виконують роль опори, але крім цього є ще й прекрасними елементами дизайну. Меблеві ніжки мають цікаву форму і нікельовану поверхню. Спасибі консультантам, що порадили справді якісне!

Богдан

Кріплення для полиць – фурнітура, що представлена багатьма торговельними марками. Довго не думаючи, пішов в МАДОТ і з допомогою консультантів вибрав достойний варіант. Таку фурнітуру використовував для меблів, які я придбав для господарських потреб. Зокрема, мається на увазі шафа для взуття. Кріплення зручні під час експлуатації, тому не виникло з ними жодних проблем. Дякую за хорошу раду МАДОТу!

Марина

МАДОТ ставить перед собою в пріоритет не просто продати свій товар, а стати надійним постійним партнером для будь-якого меблевого бізнесу, якісно підняти його на новий рівень і домогтися більшого фінансового ефекту. Комплектуючі елементи для меблів – пряме тому підтвердження! Вже 2 роки як довіряємо продукції від МАДОТа.

Олег

Наявність якісної меблевої фурнітури – це гарантія того, що в процесі експлуатації меблі будуть приносити тільки позитивні емоції. Фурнітура від прекрасних посередників МАДОТ – зручність і якість від виробника. Якісна, функціональна, дуже зручна в монтажі!

Олександр

Кромка ПВХ від компанії rehau – прекрасний варіант для меблів, ніякої додаткової обробки не потрібно. Купували в МАДОті. Тут взагалі завжди порадять і допоможуть дібрати якісне. Поверхня rehau плівки легко очищається від масляних, винних плям та інших видів забруднень. Тому для нашої кухні такий товар – безцінний.

Иван

Я заказывал столешницу.супер!!!качество загрузки,превосходная работа менеджеров, уютная обстановка на фирме и привлекательные скидки. МАДОТ, спасибо!

Андрій

Замовляли порізку ДСП, все було порізано відмінно, без сколів, на кожній деталі наклейка з розміром, матеріал добре упакований. Дякуємо ще раз за якісне виконання роботи!

Микола

Замовляв ручки для шафи. Якість і час обслуговування відмінне! Дуже порадувала знижка, яку навіть не очікував! Величезне дякую!